AVON CARE KAKAO YAĞI ve E VİTAMİNİ İÇEREN EL VE VÜCUT KREMİ
Kışın elleri çok kuruyan biri olarak el kremi benim için hayati önem taşıyor. Kışın her gün 3-4 kez ellerime krem sürmezsem sertleşip kuruyor ve kırmızı kırmızı oluyor. Sizin de bildiğiniz gibi ellerinizin acıması ve kötü görünmesi bir kadın için felaket bir durum.
Ne kadar da trajedik değil mi ? Kendimi Dram filmi yazıyormuşum gibi hissettim bir an :))) Ama öyle ....

Avon' un bu kremini bir arkadaşımın defalarca önerisi ile almıştım. Açıkçası piyasada iyi diye bilinen kremler bile fayda etmediği için bundan da çok ümitli değildim. Ama gelin görün ki bu kakaolu krem inanılmaz güzel bir krem çıktı !
Avon' un Kakaolu el ve vücut kremi bulunuyor. Aynı zamanda içerisinde E vitamini de var. Kıvamı ne çok akışkan ne de çok yoğun. Bence tam ideal seviyede. Kokusuna gelince misler gibi kakao kokuyor. Hatta şu an da ellerimde olduğu için koklayıp koklayıp duruyorum :)                                                                                                                                Ellerimi düzeltti mi peki?                                                                                                            Kesinlikle evet yumuşacık oldular.
 İlk aldığımda denemek için 1 tane almıştım, o kadar sevmişim ki biterken üzüldüm. Sonra tabi stokladım. Benim favorilerimden oldu kendisi. Bitmeye yakın hoopp alıyorum. Fiyatı da çok uygun. Rahatlıkla ellerinize bol bol ve sık sık sürebiliyorsunuz ;)

Vücut için de aynı şey geçerli, ççookkkk güzel nemlendiriyor. Duş sonrası teniniz yumaşacık olup dozunda bir kakao kokuyorsunuz.

Kesinlikle denemenizi isterim.                 Kakaolu günler dilerim ...
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.