GARNIER Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ve Watsons Makyaj Temizleme PamuğuGarnier' ın   400 ml = 200 kez kullanım vaadi veren bu makyaj temizleme suyunu görünce ne kadar çok sevindim bilemezsiniz. Sık sık makyaj temizleme ürünü bitiren kişilerden biriyim ve  'off bitiyor hemen almam lazım' diye siz de benim gibi panikliyorsanız bu ürün gerçekten kurtarıcı bir çözüm olabilir.


Parfüm içermiyor ve hassas ciltler için uygun olup durulamaya gerek kalmıyor. Ama ben gerek kalmasa da illaki su, buz gibi de olsa suyun verdiği ferahlamayı sevdiğimden su ile duruluyorum. Ve kesinlikle kağıt havluyla kuruluyorum yüzümü. Çok daha hijyenik oluyor emin olun.

Yüz, göz ve dudaklar için kullanılabiliyor. Ben genelde göz makyajım için kullanıyorum.Yüzüm için farklı bir ürünü tercih ediyorum.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Gelelim ürün yorumuna; bazı makyaj temizleyiciler gibi yağlı bir tabaka bırakmıyor bundan dolayı çok beğendim.Temizleme konusundaki performansını da diğer birçok pahalı ürüne göre gayet  iyi buldum. Göz makyajımı temizleme konusunda beni hiç yormadı. Miktar olarak da bereketli ve gözümde herhangi bir yanma hissi de olmadı. Ee daha ne olsun dimi :)Makyaj temizleme pamuğu olarak Watsons' ın yanda görmüş olduğunuz ultra soft pamuğunu kullanıyorum. Denediklerim içinde en yumuşak ve gözü rahatsız etmeyeni budur. 

Denemenizi öneririm...


2 yorum:

  1. Bende çok beğenerek kullaniyorum bu ürünü cok fazla.kozmetik.kullanmam ama bu ürün göz.makyajim ve yüzüm için.vazgeçilmez benim için herkese tavsiye ederim,

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben de kesinlikle katılıyorum sana, tşk ederim güzel yorumun için ;)

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.