PHYTO 9 - ÇOK KURU SAÇLAR İÇİN 9 BİTKİ ÖZLÜ GÜNLÜK BESLEYİCİ KREM


''Kötü saç yoktur yalnızca bakımsız saç vardır.''  
(Patrick Ales, Phyto ürünlerinin yaratıcısı)

Phyto, saç bakım ürünleri denince aklıma ilk gelen markalardan biridir. Bitkisel bilimin bir öncüsü olarak tanımlar kendini ve 40 yıldan fazla süredir klinik testler yaparak bilimsel olarak kanıtlanmış sonuçlar ile çalışır.


  Phyto 9, nemini kaybetmiş saçların ihtiyacını karşılamak için makadamya yağı ile nemlendirme ve besleme özelliğine sahip bitki özlerinin bir araya gelmesiyle oluşmuştur.                                              9 rakamının anlamı ; içeriğinde yer alan 9 bitki çeşidinin var olmasıdır. Bunlardan bazıları soya fasülyesi, aynısafa çiçeği, ebegümeci ve dulavrat otudur.         Phyto 9, çok kuru saçlar için üretilmiş iken,
    Phyto 7 ise kuru saçlar için üretilmiştir ve içeriğinde 7 bitki özü bulunmaktadır. Farkı farkettiniz sanırım :)
               

Ben tabiki her şeyin en ileri seviyesini kullanan biri olarak Phyto 9 kullanıyorum. Peki nasıl uyguluyorum?Havlu ile saçlarımın ıslaklığını aldıktan sonra bezelye tanesi kadar ürünü avucuma alıp masaj yaparak saç uçlarıma uyguluyorum. Miktar olarak size başta komik geldi biliyorum çünkü ben de sizin gibi ürünü bocalıyorum saçıma, daha iyi gelir mantığıyla :) Ama bezelye kadarı yeterli emin olun.

Ürünü beğendim saç uçlarım daha esnek, pürüzsüz ve yumuşak oldu. Size de öneriyorum. Ama şunu unutmayın ki sadece bir ürün tek başına yeterli gelmez o yüzden saç bakım rutinimizi düzenli olarak uygulamalıyız. Aynı zamanda şampuan da çok çok çok önemli, unutmayın fıstıklar !
(Niye saçlarımızı boyattık ki şimdi uğraş dur :))

Öpücükler...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.