ELANCYL Energısıng Moisturising Body Lotion - ENERJİ VEREN VÜCUT NEMLENDİRİCİSİ
Elancyl ürünleri, 40 yıldır Fransız bilim adamları tarafından geliştirilmektedir.


Elancyl özellikle,

       ***Vücut Bakımı
       ***Selülit ve Çatlak problemlerinin çözümüne yönelik ürünlere sahiptir.


Elancyl ürünlerini; kafein, sarmaşık, pilosella, sichuan biberi gibi bitkilerin bileşimlerinden meydana getirir ve yenilikçi yapısı, sürekli geliştirdiği teknolojisi ile oldukça etkindir.
Sık sık kilo alıp vermeler, hamilelik, emzirme dönemi gibi bazı evreler kadınların güzelliklerini gölgeye düşürür ve vücudun bazı bölgeleri daha çabuk deforme olur. Elancyl, ürünlerini bu problemlerle mücadele etmek üzere geliştirmiştir.


Peki ben hangi Elancyl ürününü kullanıyorum ?

Elancyl Lait Hydratant Energisant - Energising Moisturising Body Lotion 
( Enerji Veren Vücut Sütü/Nemlendiricisi )
 • Öncelikle şunu söylemeliyim ki içerisinde paraben olmayan, sadece yetkili eczanelerde satılan bir marka. (İnternet satış sitelerinden de bulabilirsiniz.)
 • Fransız markası olması da (Fransız kadınlarının güzellikleriyle gelen ünlerini blirsiniz) benim bu marka ile tanışmamda etkili oldu ve ayrıca eczanelerde hep marka ile ilgili duyumlar aldığımdan iyice merakım kabarmıştı.)
 • Diğer mükemmel özelliği ise beni benden alan kokusu oldu. (Keşfedilmemiş, yeşilliklerle kaplı bir ormanda geziniyormuşsunuz gibi hissettiriyor.) Ve kokusu inanılmaz derecede kalıcı.
 • Guarana  bitki özü ile ciltte uzun süreli nemlilik sağlayarak cilde enerji, canlılık ve ışıltı katıyor.
(Guarana; küçük kırmızı meyveli, yüksek dozda kafein içeren tropik bir bitki türüdür. Brezilya'nın Amazon bölgesinde yaşayanlar guarana tohumlarını çiğneyerek ya da toz hale getirip suda eritip içerek enerji sağlarlarmış. Ayrıca günümüzde enerji içecekleri sektöründe kullanılmaktaymış.)
 • İçeriğinde bulunan Safran Yağı ve Hyaluronik asit ile cildi 24 saat boyunca nemlendiriyor.

(Nemlendirmesini de mükemmel buldum, kremin çok ince bir yapısı var, cilde kolay nüfuz ediyor, sanki cilde sürdüğünüzde su damlacıkları teninizden içeri giriyor)

Ben çok çok çok beğendim. 
Hamile ve emzirme döneminde olan arkadaşlarım da Elancyl ürünlerine göz gezdirmeliler ;)

Vücutlarınızı yaz-kış lütfen nemsiz bırakmayın. Ellerinize gösterdiğiniz ilgiyi ve bakımı vücudunuza da gösterin ve her zaman duş sonrası, vücudunuz hala nemliyken nemlendiricilerinizi uygulayın kızlar. J

 Çookkk çok çok öptüm muuahhh ;) 

5 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Dene bence de tatlıcım fiyatı da çok yüksek değil, 30 tl gibi bişey, benim çok memnun kaldığım bir vücut nemlendiricisi oldu, kolay kolay değiştirmem herhalde ;)

   Sil
 2. merhaba tatlım bahsettiğine görre güzel bir ürün denemek isterim .. Bende blguma bekliyrum hem bloğumda keşif etkinliğine katılırsınz yakın zamanda güzel bir çekiliş yapmayı düşünüyorum ona da katılırsın sevgilerimle...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tşkler cnm etkinliğin çok güzel olmuş, ben de katıldım tabiki ;) Çekilişe de ayrıca sevindim :)) Çekiliş düzenlemek benim de aklımda ,uygun bir zamanda yapacağım...Grşrz..

   Sil
 3. ziyaretin için tesekkür ederim canım.her zaman beklerim.takipteyim.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.