DARPHIN PARIS EXQUISAGE BEAUTY REVEALING SERUM & CREAM (KREM)

Darphin Exquisage cream review
Darphin Exquisage Serum&Cream

Darphin, aromatik bitki özleri ve botanik içeriklerden oluşan eşsiz cilt bakım çözümleri sunan bir Fransız markasıdır. Daha önce Darphin ürünü kullanmadıysanız eğer bir cilt bakım ürünüyle aşk yaşamak nedir henüz bilmiyorsunuz demektir!

EN-Darphin is a French brand that offers unique skin care solutions consisting of aromatic herbal extracts and botanical ingredients. If you have not used Darphin before, then you do not know what it is to live in love with a skin care product!


Pierre Darphin'in Paris'te kurduğu Darphin Paris Güzellik Enstitüsü'nde güzellik uzmanları ve masaj terapistleri uygulanan ürünlerin cilt tarafından daha iyi emilimini sağlayan çok çeşitli masaj teknikleri uygulamaktadırlar. Eğer Fransa'ya yolunuz düşerse, aromatik kokular eşliğinde eşsiz bir deneyim yaşamak isterseniz bu şahane mekana uğramayı unutmayın derim!

EN-Paris Institute of Beauty, established by Pierre Darphin in Paris, apply a wide range of massage techniques to make the products better absorbed by the skin. If you are going to France and want a wonderful experience with aromatic smells, do not forget to visit this wonderful place!Darphin Exquisage Beauty Revealing Serisi, anti-aging bakım yapan aslında yaşsız bir seri olmasına rağmen bence daha çok 30'lu yaşların kullanabileceği çizgi giderici ve toparlayıcı nitelikte bir çözüm sunuyor. Malum 30'ların ortasına gelmiş biri olarak artık bu tarz destekleme bakımları yapmanın zamanı geldi de geçiyor. 

EN-Although the Darphin Exquisage Beauty Revealing Series is actually an ageless series that doing anti-aging care, I think it offers a solution about fine lines and deep wrinkles that can be used for 30's ages. Now that I'm in the middle of my 30's, it's time to do this kind of support.


Darphin Exquisage serisi ''CelluVie Komplex'' sayesinde cildinize yaşam enerjisi veriyor. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltıp cilt sıkılığını arttırıyor.

EN-The ''CelluVie Complex'' in Darphin Exquisage Serum, gives your skin life energy. It reduces the appearance of lines and wrinkles and increases skin tightness.

Darphin Paris anti-Aging Products Review
Darphin Paris Ürünleri

Darphin Exquisage Beauty Revealing Serum içeriğindeki Enginar Yaprağı ekstresi ile cildinizin elastikiyetini arttırıp daha sıkı, canlı ve aydınlık görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda düzenli kullanımda ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyor.

EN-Darphin Exquisage Beauty Revealing Serum increases the elasticity of your skin with the artichoke leaf extract, making it look tighter, vivid and bright. At the same time, in regular use it reduces the appearance of fine lines and wrinkles.


Bu arada Exquisage serisi muhteşem kokuyor. Darphin'den hangi seriyi seçeceğime karar verirken öncelikle cildime ve yaşıma uygun olmasını istedim ama bu mükemmel kokunun da çok büyük tesiri altında kaldım.

EN-By the way, the Exquisage series smells great. While I decided to choose which series from Darphin I wanted to be suitable for my skin and age, but I also enjoyed this great fragrance.


Darphin Exquisage serumun yapısı incecik ve hafif ama yüzünüze tampon yani basınç hareketiyle uyguladığınız anda aslında serumun ne kadar etkili olduğunu anlıyorsunuz. Yoğun, anında ve uzun süreli etki sağladığı kesin. Yazın gündüzleri cildime sadece bu serumu ve güneş kremini uygulayarak günü bitirdim. Kremini sürmeye hiç gerek kalmadı açıkçası. Ama gece önce serumunu üzerine ise kremini sürdüm.

EN-The structure of the serum is thin and light. When you apply to your face you actually know how effective the serum is. It provides intense and long-lasting impact. I finished the day by applying this serum and sun cream to my skin in summer only. Obviously there was no need to rinse the cream. But the night before I applied the serum and then ran over the cream.


Darphin Exquisage Beauty Revealing Krem ise içeriğindeki Probiyotik teknoloji sayesinde cildin doğal koruma mekanizmasını geliştiriyor. Salatalık, Arpa, Ayçiçeği ve Domates karışımı cildi dış etkenlere karşı savunurken aynı zamanda cildin nem seviyesini dengeliyor.

EN-Darphin Exquisage Beauty Revealing Cream enhances skin's natural protection mechanism thanks to its Probiotic technology. The mixture of Cucumber, Barley, Sunflower and Tomato defends the skin against external factors while balancing the moisture level of the skin at the same time.


Bu kremi de çok seviyorum hatta bu seriye aşığım diyebilirim. Hem cildime verdiği nem yoğunluğunu hem de anti-aging etkisini çok beğendim. Yapısı hafif gibi görünmesine rağmen müthiş etkili ve gün boyunca cildinizde etkisini hissediyorsunuz. 

EN-I love this cream and I can even say that I am in love with these products. I like the intensity of the moisture given by my skin and the anti-aging effect. Although its structure looks mild, it is incredibly effective and you feel its effect on your skin during the day.


Bu serinin ayrıca göz ve dudak çevresi bakım kremi de bulunuyor. Aklınızda olsun!

EN-This series also includes eye and lip care cream. In your mind!


Darphin Exquisage serum ve kremini denemediyseniz eğer alınacaklar listesine ekleyebileceğiniz profesyonel bir bakım..

EN-Darphin Exquisage is a professional care that you can add to your list if you have tried serum and cream.


Darphin Exquisage Serisinin sizde uyandıracağı mutluluk ve huzur duygusunu tatmalısınız..

EN-You should experience the happiness and pleasure that the Darphin Exquisage Series will create in you..


Darphin Moisturiser review
Darphin Serum Swatch

20 yorum:

 1. nice post!
  hello dear, i'm a new follower of your nice blog, can you follow mine?
  https://amoriemeraviglie.blogspot.it/

  YanıtlaSil
 2. Darphin ürünlerinin kalitesini biliyorum mükemmel ürünler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok seviyorum, güzel yorumun için teşekkür ederim :)

   Sil
 3. sanırım ben cilt bakım ürünüyle aşk yaşamak nedir bilmeyenlerdeyim :) hiç kullanmadım bu markayı ama şunu söylemeden de geçemeyeceğim oldukça emek içerikli kaliteli bir post olmuş :)

  YanıtlaSil
 4. Hello, thanks for the information.

  YanıtlaSil
 5. İlk kez gördüm, faydalı paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 6. Thanks for the interesting post! Have a nice day)

  YanıtlaSil
 7. ben de kullanıp çok memnun kalmıştım

  YanıtlaSil
 8. Denemek istdediğim bir marka fakat henüz deneme fırsatım olmadı.

  YanıtlaSil
 9. Hello! I definitely think these product are worth a try. Based from this review, it works wonders!

  Joy to the World

  YanıtlaSil
 10. Merhaba, blogunuzu yeni keskettim izlemeye ve takibe aldim hemen :) bloglarim ilginixi cekerse banada beklerim sevgiler ;)

  YanıtlaSil
 11. I never hear of this brand! Would love to rty it out!

  http://www.simplethingsbyjok.com

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.