ADA'YA YOUTUBE KANALI AÇTIK | LÜTFEN ABONE OLUN | ADA'NIN OYUNCAK DÜNYASI

Merhaba arkadaşlar,

''Ada'nın Oyuncak Dünyası'',  kızım Adoşun (sağdaki fıstık) yeni YouTube kanalı :) Bu kanalı açmayı Ada çok istiyordu ama maalesef ben bunun için bir türlü harekete geçememiştim . Sonunda biraz acemice de olsa bunu başardık ve çok mutluyuz.

LÜTFEN VİDEONUN ÜSTÜNDEKİ 
''ABONE OL'' BUTONUNDAN 
KANALIMIZA ABONE OLUN..


Ada'nın videolarını aslında bebekliğinden beri sürekli çekiyoruz ve sosyal medyanın bu kadar içimizde olduğu bu günlerde bunların sadece bizde saklı kalması Ada'ya karşı yapılan bir haksızlıkmış gibi geldi.. 

Bu şekilde harddisklerde çürümesine gönlüm razı gelmedi ve ben de bu videoları YouTube'a yükleyerek hem Ada'nın çocukluk yıllarını daha sonra da izleyip gülmesi ve arkadaşlarına göstermesi için ölümsüzleştirmiş oldum. 

Hem de Ada'nın kendi kendine ''Merhaba Arkadaşşlaarrr'' diyerek çektiği videoları paylaşarak Ada' yı da oldukça mutlu ettim.

Onu sorarsanız o şimdi çok mutlu :)

Ayrıca normalde kendi kendinize çocuğunuzun anılarını kamerayla çektiğinizde durup dururken ''Ben bu videoları bir düzenleyeyim'' ya da ''Bak bu kısımlar gereksiz olmuş, buraları atarsam daha güzel olur'' ya da ''Bir müzik ekleyeyim de daha eğlenceli olsun'' demiyorsunuz.

O yüzden çocuğunuza güzel bir video albümü yapmak istiyorsanız bence bir YouTube kanalı açmayı siz de düşünebilirsiniz ;)

Ve bence bir artısı daha var ki o da şu: Ben mesela Ada'nın bebeklik çağlarında şimdiki zamana göre çok daha fazla video çekiyordum. Sanırım çocuklar büyüyüp kendi başlarına bir şeyleri yapmayı başardıkça bizler daha fazla rahatlıyoruz. Ve bu yüzden son zamanlarda da vicdan azabı çekiyordum. ''Ben bu çocukla eskisi kadar ilgilenmiyorum galiba, artık oyun bile oynamak zor geliyor. Noldu bana? Yaşlanıyor muyum acaba?'' gibi deli sorular dönüyor kafanızda..

O yüzden çocuklarınızla daha kaliteli zaman geçirmek için de bu videolar birer aracı oluyor aslında. Birlikte düşünüp organize edip güzel ve farklı şeyler paylaşıyorsunuz videoları çekerken. O andaki çocuğunuzun mutluluğu zaten bir annenin en çok istediği duygu sanırım.

Yani kısacası böyle.. :)

Eğer çocuklarınız varsa ve YouTube izliyorlarsa bizim kanalımıza da abone olup o güzel desteklerinizi gösterirseniz çok seviniriz.

YouTube Kanalımız: ADA'NIN OYUNCAK DÜNYASI

Şimdiden hepinize teşekkürler..

Sevgiler3 yorum:

 1. Cute children! I believe they are happy :)
  https://hamster-and-life.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Love the style of your Blog!
  I`m following your blog with a great pleasure in Google+ and GFC
  Follow back? Sunny Eri: beauty experience

  YanıtlaSil
 3. Beautiful post dear! ♥ I like your blog!
  Following you! Follow back?

  http://colourfulmadness.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.