MOJITO ARGAN FÖN SUYU VE SAÇ SERUMU KURU VE YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN

Mojito Yıpranmış Saçlar için bakım ürünleri
Mojito Argan Saç Bakım Ürünleri

Mojito yeni tanıştığım güzel markalardan birisi...

Blogumu takip edenler saç bakımına ne kadar düşkün olduğumu bilirler..

Mojito ürünlerini çok beğendim, şimdi ise sizlerle bu ürünleri paylaşma zamanı.


Saçlarımda aslında en çok istediğim özellik elektiriklenip kabarmaması, parlak görünmesi ve de uçlarının çatal çatal durmaması.. Kısacası bakımlı görünmesi diyebilirim.

Tüm bunları gerçekleştireceğine inandığım en ucuzundan en pahalısına kadar ürünleri denemişliğim vardır. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki çok pahalı ürün çok iyi ürün demek değildir. Sadece isim yapmıştır ve isminden kaynaklı fiyatları tavan yapıyordur bu kadar.

Mojito çok çok yeni bir marka olsa da bu ürünlerin performansları beni gerçekten hayrete düşürdü. Ayrıca fiyatları da şaşırtıcı derecede uygun geldi bana. Zaten hepimizin aradığı da bu değil mi?

Yüksek performans ve düşük fiyat ;)

Mat Saçlar için en iyi bakım ürünleri
Mojito Argan Çift Fazlı Fön Suyu

Öncelikle Argan Yağlı Çift Fazlı Fön Suyundan bahsedelim. 

Mojito Çift Fazlı Fön Suyu kuru ve zarar görmüş saçlar için üretilmiş. Argan yağları yüksek oranda Tokoferol içerdikleri için yani E vitamini sayesinde saçlarda oldukça besleyici nitelikte bir sonuç aldırıyor. Saçları parlatıp yatıştırıyor.

Özellikle duştan çıktıktan sonra havluyla saçlarımın  fazla suyunu aldıktan sonra bu fön suyunu nemli saçıma uyguluyorum. Sprey şeklindeki kapak tasarımı sayesinde saçlarımın her yerine eşit miktarda dağıtabiliyorum. Sonra da saçlarımı tarayıp sadece diplerini hafifçe kurutuyorum.

Fön suyu sayesinde saçlarımı daha rahat taradığımı söyleyebilirim ve özellikle başka bir ürün kullanmadım ki çift fazlı fön suyunun performansını sizlere daha iyi bir şekilde aktarabileyim diye. Saçları çok yıpranmamış olanlar için kesinlikle bu aşama bile yeterli gelecektir. Çünkü saçlarımı çok muhteşem bir şekilde  yumuşattı ve parlattı. Saç yağlarından hoşlanmayanlar için bulunmaz bir nimet.. Ayrıca misler gibi kokusuyla da beni benden aldı. Ayrıca elektiriklenmeyi de harika bir şekilde önledi. Mojito Argan Çift Fazlı Fön Suyu bu performansıyla beni gerçekten çok şaşırttı.

Ama saç uçlarınıza illaki bir yağ uygulamadan dışarıya çıkamıyorsanız  sizi aşağıdaki ürüne doğru alayım...

En iyi saç bakım serumu mojito
Mojito Saç Serumu

Mojito Shining Diamond Saç Serumu, işte bu seruma bayıldım. Neden mi ? Saçlarım açma işlemi gördüğü için maalesef uçlarda kuruluk sorunu yaşıyorum ve duş sonrası saç uçlarıma saç bakım yağı ya da saç serumu sürmeden asla dışarıya çıkmam :) 

Mojito saç serumu kuru, yıpranmış ve mat saçlar için olduğundan zaten benim saçlarıma da özellik olarak uyuyor. Fakat her ne kadar seri olarak uysa da işe yaramayan bir sürü ürün de gördüm. O yüzden iyiyle kötü arasındaki farkı da çok iyi bilirim.

Mojito saç serumunu duş sonrası sadece kuru olan saç uçlarıma uyguladım. Saçlarıma verdiği yumuşaklığa ve ipeksi görünüme tek kelimeyle bayıldım. 

Öncelikle saçlarımı asla yağlandırmadı, vıcık vıcık bir görüntü yaratmadı. Gayet temiz, parlak ve de sağlıklı görünen hatta benim bile kendi saçlarıma inanamadığım bir şey yaptı :) Fön ya da maşa uygulamama gerek kalmadı. Saçlarımın doğal duş sonrası haliyle çok rahat dışarıya çıktım ve bu yüzden ekstra saçımı zarardan koruduğu için de çok sevdim. Parfüm evet içeriyor ama biz saçta zaten biraz güzel kokulu ürünler kullanmayı seviyoruz. O yüzden bu özelliği beni rahatsız etmedi. Hatta saç parfümleri bile kullanıyoruz ;)

Mojito' nun şu an internet sitesi bildiğim kadarıyla yapım aşamasında ama bu ürünleri internet üzerinden başka sitelerden bulabilirsiniz.

Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. Kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler...2 yorum:

  1. Mavi olanı kullanıyorum bende ve harika :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Senacım,mavi seri de aklımda, keratinliydi o sanırım.. Argan yağlı bu ürünlerimi kullanınca sıra keratinliye gelecek. Hemen onu deneyeceğim, şimdiden planladım yani o derece :)) Yorumun için tşkler ;)

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.