GOLDEN ROSE LIQUID GLOW ILLUMINATOR TINTED PRIME & HIGHLIGHT MAKYAJ BAZI VE LİKİT AYDINLATICI

Golden Rose likit aydınlatıcı

Golden Rose' un  Likit Renkli Aydınlatıcısını denemek ister misiniz ?

Öyleyse yazımı okumaya devam edin...♥

Golden Rose'un likit aydınlatıcılarını hem uygun fiyatları hem de ince ve aydınlık dokuları ile hepimiz çok sevdik. Şimdi ise bayıldığımız bu highlighter renkli dokusuyla bizlerle buluştu. E tabi alıp denememek olmazdı şimdi hele bir de indirime denk getirdiysek oohhh bol bulamaç kullanırız artık.

30 ml'lik pompalı şişesinde tatlı mı tatlı duran bu minik minnoş öyle göründüğü gibi hemen bitecek cinsten değil aksine öyle bereketli ki uzun bir süre makyaj dolabınızda boy gösteriyor.

İncecik dokulu ve hemen cilde sabitlenen bir ürün olma özelliğini sevdim. 

Sedefli yapısı sayesinde doğal görünümü ise beni benden aldı diyebilirim. Simli mi sedefli yapıda mı diye tartışma konusuna dönüşse de ürün sedefli bir yapıda arkadaşlar merak etmeyin. Simli aydınlatıcıların o bizim minnacıcık gözeneklerimizi meteor çukuruna dönüştürmeleri sebebiyle iğreti olduk biliyorum. Yoksa bizim yüzümüz son derece kusursuz...? :)


Golden Rose Renkli makyaj bazı ve aydınlatıcı

Golden Rose Liquid Glow Illuminator isimli bu arkadaş pompalı bir başlığa sahip ve ucundaki minik delik sayesinde istediğiniz azlıkta ya da çoklukta ürünü kontrollü bir şekilde şişesinden kolaylıkla alabiliyorsunuz.

İster o gün kendinizi bir Golden Rose Aydınlatıcısı bulamacı haline getirin ister az miktarda bölgesel uygulayın bu sizin seçiminiz.


the best of highlighters


Gelelim Golden Rose Tinted Prime & Highlight' ın uygulamasına...

3 farklı şekilde uygulama yapabilirsiniz:

1.Makyaj bazı olarak fondötenden önce tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Çok yağlı ciltler dışında diğer cilt tiplerinin altına mutlaka bir nemlendirici sürmesini tavsiye ederim. Çünkü aydınlatıcının evet nem verme özelliği var ama çok çok, az eğer kuru ve karma cildiniz varsa bu nem size yeterli gelmeyecektir.

2.Fondöten ile karıştırıp tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. İsminin renkli aydınlatıcı olarak geçmesine bakmayın, yüzünüze verdiği renk yok denecek kadar az o yüzden ince yapılı da olsa bir fondöten şart.

3.Fondötenden sonra yüzünüzde daha çok aydınlatmak istediğiniz noktalara bölgesel olarak uygulayabilirsiniz.

Fiyatı: 54.50 TL, %50 indirime denk getirirsiniz siz, size güveniyorum ♥

the best make up prime of 2018


İşte bu kadar ! Alın deneyin sonra da bloguma dönüp yorumlarınızı yazın.
Hepinizi seviyorum.

Bu arada artık sitemin adresi gördüğünüz üzere www.suslukokona.net

 Devam edecek olan yorumlarımı ve yazılarımı bu adresten takip edebilirsiniz ;)


2 yorum:

  1. Merhabalar,sizi yeni keşif ettim.Faydalı içerik ile dolu blogunuzu sevdim.Takip ve izlemeye aldım.Bana da beklerim(tariflimutfak/sibelinyemekleri).Başarılar dilerim.

    YanıtlaSil
  2. Merhaba blogunuzu inceledim ve takibe aldım çok güzel içerikler paylaşıyorsunuz. Bende blogumu takip eden ve yorumluyan herkese dönüş yapıyorum >> Bloguma göz atın isterseniz ; https://www.cihan7.com

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.