Maybelline Lash Sensational Intense Black Maskara

maybelline en güzel maskara


Birisi tek tek ayrılmış yoğun ve dolgun kirpikler mi dedi ?

Maybelline Lash Sensational Maskaradan bahsedelim o zaman...

Maybelline Lash Sensational Intense Black maskarayı daha yeni yazıyorum diye sanmayın ki bu ilk kullanışım. En sonuncusunu ise Yılbaşı Gratis İndiriminden kaptım. 

Maybelline maskaralarını sevmeyen yoktur elbet ama bu ürün Türkiye'ye ilk geleceği zamanlar beklentilerini o kadar çok yüksek tutmuş insanlar vardı ki nedense etkisinden bir türlü tatmin olamadılar. Sanıyorum takma kirpiklerden kurtulacaklarını sandılar hay allah... 

Öncelikle Maybelline Lash Sensational, bir maskaradan beklenen bütün özellikleri hem de bu fiyatıyla karşılıyor diyebilirim yani içiniz rahat olsun koşa koşa gidip alın.


maybelline en güzel rimel


Plastik fırçaya sahip bu güzel rimel şekil itibariyle yelpazeyi andırıyor. Kıvrımlı fırçasının dış kısmındaki kıllar daha uzun kirpiklere hitap ederken iç kısmındaki kısa kıllar sayesinde kirpik köklerine kadar ulaşarak en kısa kılları bile belirginleştirebiliyorsunuz. Özellikle bu kısmını ben alt kirpiklerimde de kullanmayı seviyorum.

Ayrıca Lash Sensational rimelin yapısı da kıvamı da tam yerinde. Ne akıyor ne bulaşıyor. Sürdüğünüz anda o kadar iyi yerleşiyor ki kirpiklerinize gün boyu rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 

Tek tek ayrılmış, uzun ve gür kirpiklere Maybelline Lash Sensational maskarayla ulaşabiliyorsunuz. Bu arada benim favori maskaralarımın içinde ilk sırayı alacak kadar güçlüdür kendisi ve vazgeçilmezim olmuştur.

İstediğiniz hem uzunluk hem de hacim ise sizin için doğru seçim olacaktır. Tek kat uyguladığınızda performansı daha çok uzatmada iken ikinci katta da bolca hacim veriyor. Lütfen üst kirpiklerinizde de fırçanın iç kısmını kullanın.


en iyi maskara rimel

Intense Black dediği kadar aman aman çok yoğun siyah değil yani çok aşırı yoğun siyahlık beklemeyin diye söylüyorum. Gayet kararında tatmin edici bir siyahlığı var.

Kirpiklerden çıkarması da benim için kolay oluyor. Şu ana kadar hep böyleydi ;) 

İndirimli fiyatı : 26.90 tl 

Öpüyorum hepinizi ♥

6 yorum:

 1. Cok güzel bir mascara canim maybelline lash Sensational. Logo cok güzel olmus ic acici 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok severek kullanıyorum canım, çok teşekkür ederim sitemin yenilenmiş hali Blogger Gökhan Tekin' in yeteneği 😄😘

   Sil
 2. That mascara is really great! Would you like to follow each other? If the answer is yes, please subscribe on my YouTube channel and left comment & I'll follow you back on your blog.
  Blog - http://www.exclusivebeautydiary.com/search/label/en
  YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=YdX-b4gNzEE

  YanıtlaSil
 3. Maybeline masacras are the best ones..
  www.stylebasket.in
  Instagram:- stylebasket24

  YanıtlaSil
 4. Merhaba blogunuzu inceledim ve takibe aldım çok güzel içerikler paylaşıyorsunuz. Bende blogumu takip eden ve yorumluyan herkese dönüş yapıyorum >> Bloguma göz atın isterseniz ; https://www.cihan7.com

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.